Solární absorbéry prodej a montáž - Koupě infrasauny

Toužíte se koupat ve svém bazénu daleko déle, a nevíte jak tuto touhu uskutečnit? Pak je vhodné pořídit si solární absorbér. A pokud chcete udělat něco víc pro své zdraví a tělo, je zde infrasauna.

Solární absorbéry

Pořídit si ke svému bazénu přístroj na ohřev vody může být docela nákladnou a složitou záležitostí. Opak platí v případě, že si pořídíte solární absorbér, který je jedním z nejlevnějších a nejkvalitnějších systémů, jimiž lze vodu ohřívat. Solární absorbér lze však použít nejen k ohřevu vody ve Vašem bazénu, ale také na ohřev TUV u Vás doma. Výše uvedený absorbér je vyráběn z velmi pevného černého plastu, který vyniká dlouhou životností a především téměř nulovou údržbou. Toužíte-li si prodloužit koupání ve Vašem bazénu o několik měsíců, je na čase pořídit si solární absorbér. Díky němu se můžete koupat od dubna až do října.

Infrasauna

Každý z nás, kdo touží po tom udržet si své zdraví, zlepšit si fyzickou kondici či posílit obranyschopnost svého organismu, navštěvuje saunu. Daleko lepší a modernější variantou sauny je infrasauna. Infrasauna pochází z Japonska a byla využívána zejména v medicíně. Co to tedy infrasauna je a jak pracuje? Ve své podstatě pracuje infrasauna tak, že prohřívá naše tělo prostřednictvím infrazáření. Toto infrazáření nevidíme, ale pouze vnímáme jako pocit intenzivního tepla. Předností infrasauny je, že do ní můžeme chodit oblečení, neboť infrazáření prostupuje všemi objekty a tedy i oblečením. V konečné fázi prochází teplo do tkání cca. do 3 cm hloubky. Z toho vyplývá, že jsou některá místa prohřívána daleko účinněji a proto se mnohem intenzivněji potíme. Touto metodou je z našeho těla vylučováno daleko větší množství škodlivin, jako tukové buňky, cholesterol, těžké kovy, čpavek, sodík atd. Oproti klasické sauně, která nám pomáhá zbavit se 5% škodlivých látek, se v infrasauně zbavíme pocením až 15% škodlivin.

S čím infrasauna pomáhá?

Infrasauna působí na naše tělo velmi blahodárně. Ženám pomáhá především zbavit se celulitidy. Dále pak také dokáže zmobilizovat naše ochranný systém v těle a eliminuje škodlivé látky. V neposlední řadě je nutno zmínit zde rovněž fakt, že napomáhá celkovému zlepšení stavu pokožky a nelze opomenout rovněž fakt, že působí velmi blahodárně na psychiku. Infrasauna dokáže zmírnit účinky stresu a únavy. Jelikož je teplota vzduchu v infrasauně cca. 55°C, mohou ji navštěvovat i lidé, kteří nemohou do běžné sauny a to ze zdravotních důvodů. Mnozí lidé nesnesou vysoké teploty, a proto pro ně není běžná sauna možná. A jelikož si infrasaunu pořizujeme domů, je pro nás velmi příznivé, že spotřebuje díky nižší teplotě daleko méně elektrické energie. Jestliže Vám záleží na Vašem zdraví a máte dostatek místa, můžete si pořídit infrasaunu.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id4167 (2671)


Přidat komentář