iBlackStreet cigarety

Black Street přichází na trh jako jedinečná a nadčasová značka elektronických cigaret. Produkty Black Street se ukotvují na předních pozicích žebříčků uživatelů. Proč jsou cigarety Black Street tak oblíbené? Co Black Street nabízí?

iBlack Street sada

O tom, že Black Street elektronické cigarety si zaslouží jedničku na stupni vítězů ve světě e-cigaret, svědčí iBlack Street sada. iBlack Street je dokonale funkční a designově propracovaná sada pěti kartomizérů a baterie. Dodává se v podobě stylové krabičky, která slouží jako nabíječka. Tu nabijete snadno přes USB kabel. Jakmile je samotná e-cigareta vybitá, zastrčí se do krabičky, v níž se opět nabije. Stav nabití krabičky zjistíte jednoduše. Na obalu se nachází světelný ukazatel.

iBlack Street je dodávána buď s označením low, nebo s označením zero. V kartomizérech low je obsaženo 8 mg nikotinu a v kartomizérech zero není žádný. Black Street cigarety se nedoplňují formou dolévání tekutiny, čili příchutě. Black Street je založena na principu výměny zmíněných kartomizérů. Jakmile cigaretu „dokouříte“, vyměníte kartomizér za nový. Starý se vyhodí. Kartomizér lze vyměnit, i když ještě není zcela vypotřebován. Například, když chce uživatel vyzkoušet jinou příchuť. Po vyzkoušení může tu původní vrátit zase zpátky. Tento systém je jednoduchý a rychlý, na rozdíl od nutnosti dolévání tekutiny u jiných elektronických cigaret. Kartomizér Black Street má výdrž rovnající se celé jedné krabičce cigaret.

iBlack Street nabízí uživatelům výběr z pěti příchutí: Gold, Menthol, Cherry, Peach a Choco.

Black Street

Jednorázové Black Streetky

Black Street má ve své nabídce také e-cigarety jednorázové, neboli kusovky. Black Street kusovka má výdrž 800 potáhnutí. Kusovka se nijak nedobíjí. Po vypotřebování se vyhodí. Je vhodná pro ty, kdo elektronickou cigaretu zkouší poprvé a neví co od ní čekat. Své využití ale nachází i jako příležitostná „kamarádka“. To znamená na místech, kde se klasické cigarety kouřit nesmí. Black Street One kusovky nabízejí příchuť gold, menthol a cherry.

Black Street cigarety kdykoliv a kdekoliv

Black Street elektronická cigareta je jako dokonalá manželka. Krásná na pohled a vždy plnící Vaše touhy. V tomto případě touhu kouřit cigarety i tam, kde je to zakázáno, a především kouřit zdravěji. E-cigareta neobsahuje škodlivý dehet, neline se z ní zapáchající kouř, a tím pádem neobtěžuje okolí.

www.blackstreet.eu

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id4169 (2673)


Diskuze a zkušenosti

Petra | 17.09.2012 12:28
Re: iBlackStreet cigarety už mám iBlack a musím uznat že to je luxus než ty kusovky Ego.T. Konečně mi neteče ten blbý roztok do pusy :-DDDoporučuji všem.Já to koupila zde: http://www.blackstreet.eu/objednavka/

Kajot | 10.04.2014 23:47
Re: iBlackStreet cigarety Perfektní cigarety. Jednoznačně nejlepší na trhu.


Přidat komentář