Běhací pásy levně

Běh patří k přirozenému pohybu. Pokud běháte pravidelně, pak máte pěknou postavu, po fyzické kondici jste ve výborné formě a mimo jiné máte také dobrou náladu. Běhat můžete doma i venku.

Levné běhací pásy

Běhání je doporučeno snad každému. Běhat na zdravém vzduchu je totiž přínosné pro každého. Jenže ne vždy je možné běhat v krásné přírodě, na čistém vzduchu a na příjemných stezkách. Pro každého, kdo bydlí v místě, kde je spíše smog a běhání venku by mohlo být jen přítěží, jsou tu běhací pásy. Běhací pásy poslouží také lidem s problémy. Mohou na nich běhat lidé s problémy pohybového aparátu, kardiaci, ti, jež potřebují zhubnout.

Kam na běhací pás?

Běhací pás najdete v nabídce posiloven, ale i rehabilitačních center. Vyplatí se pořídit si ho i domů. Tak můžete běhat přesně podle svých potřeb. A tehdy, kdy se vám to hodí.

Běhací pásy za přijatelnou cenu

Pro domácí použití se vyrábí běhací pásy, které nezabírají velký prostor, jsou skladné a za příjemnou cenu.

To však neznamená, že by byly méně kvalitní. I nízká ceny může přinést kvalitní běhací pás. Postačí držet se při výběru jednoduchých pravidel, jejichž zásluhou se vyhnete pozdějšímu zklamání.

Jak vybrat běhací pás?

Existuje pět základních parametrů, které jsou pro výběr běhacího pásu velmi důležité, a kterým je vhodné věnovat pozornost.

Nosnost běhacího pásu – každý běhací pás má určitou nosnost. Pokud vážíte do 90 kilogramů, pak se jí ani nemusíte zabývat. Pokud si běhací pás pořizujete za účelem zhubnutí a vážíte nad sto kilogramů, pak se o nosnost určitě zajímejte. Nenechte se oklamat tím, že brzy zhubnete a tak si klidně můžete koupit běhací pás s nižší nosností. Při pravidelném běhání vás snížení hmotnosti opravdu čeká, ale ne ze dne na den. A větší zatížení, než udává výrobce, by mohlo přinést problémy.

Šířka běžecké plochy – pro běhání je ideální šířka pásu 46 centimetrů. Postačí však i 40 centimetrů. Menší šířka je vhodná pouze pro rychlou chůzi.

Kvalitní odpružení – i levný běhací pás má kvalitní odpružení. Stačí dobře vybírat. Kvalitní odpružení je nutné pro klouby.

Zejména, pokud máte vyšší váhu, je třeba tlumit intenzitu nárazu.

Ovládání běhacího pásu – v základním provedení je možné nastavit obtížnost běhání podle vaší momentální potřeby. Vybírat můžete z levných běhacích pásů se základními programy, nebo z těch dražších, které mají i programy pro tréning vrcholového sportovce.

Informační komputer – komputer běhacího pásu má informační charakter. Říká se, že čím je kvalitnější a má více funkcí, tím je běhací pás dražší. To však nemusí být nutně pravdou. Pro domácí použití postačí běhací pás se základním komputerem. Ten podle nastavení ukáže uběhnuté kilometry, obtížnost nebo tepovou frekvenci a spálené kalorie.

Kvalitní a levné běhací pásy

Koupit si domů běhací pás se vyplatí. Jde o zařízení, které využije každý člen rodiny. Oproti speciálním strojům nezabírají tolik místa, a přitom nabízí posílení a vytvarování postavy přirozenou cestou. I levný běhací pás pomůže zhubnout, regulovat krevní tlak, nebo prostě jen udrží vaši fyzickou kondici, imunitní systém a náladu na správných hodnotách.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id4207 (2726)


Přidat komentář


Dále by Vás mohlo zajímat