GLS na černé listině firem

Poskytování služeb a užívání služeb. Dva základní principy obchodní sféry. Co se stane, když jeden z nich nefunguje? Své o tom ví podvedení zákazníci GLS kurýrní služby. A že jich není zrovna málo.

GLS přeprava recenze

GLS přeprava se stala synonymem pro neprofesionální kurýrní službu. Denně narůstá počet lidí, jež mají s GLS přepravou jen negativní zkušenosti. Ostatně, stačí se podívat na internet, kde lidé na nejednom diskuzním fóru spolupráci s GLS balíkovou službou popisují. O újmě, kterou GLS svým klientům způsobila, se můžete dočíst například na v článku GLS problematické služby na portálu www.vymahani-pohledavky.cz a v diskuzích na serveru www.podvodnefirmy.cz.

GLS přeprava

Pozitivní ohlasy na GLS dopravu byste hledali jen stěží. Zkušenosti zákazníků GLS hovoří na internetu o neplnění nabízených služeb, lenosti gls dopravců, lhaní a vymýšlení. Objednané zásilky skrze GLS nepřicházejí ve slíbeném termínu, s několika denním zpožděním či dokonce vůbec.

Nespolehlivost GLS po celé ČR

Na internetových diskuzích se setkáte například s kritikou GLS depo Hluboká nad Vltavou, GLS depo Hosín u Českých Budějovic, GLS depo Ostrava – Hrabová,** GLS se sídlem ve Vráži u Berouna** atd. Výčet míst je důkazem toho, že v diskuzích na internetu puváděné jako podvodné praktiky GLS balíkové služby nejsou otázkou jen jednoho města. Jedná se zjěvně o komplexní problém s problematickou GLS kurýrní službou.

GLS sledování zásilek

GLS balíková služba si vymýšlí důvody pro nedodání zásilky. GLS tvrdí, že na uvedenou adresu přijeli, ale nikdo nebyl doma, přičemž klient doma byl a čekal na svůj balík. Dle internetových diskuzí také služba** GLS sledování zásilek** nefunguje.

GLS opětovně nekomunikuje

Zákazníci GLS přepravy, kteří se obrátili na pracovníky GLS s reklamací jejich služeb, se kompenzace nedočkali. GLS přeprava se svými zákazníky nekomunikuje. Vedení gls si takzvaně hraje na mrtvého brouka.

Finanční újma, kterou svým zákazníkům neplněním služeb způsobili, podle výše zmíněných portálů GLS dopravu nezajímá.

GLS podvod?

GLS přeprava je dopravní společnost. Dle zkušeností v internetových diskuzích může její využítí směřovat k nemalým problémům.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id4157 (2659)


Diskuze a zkušenosti

Radek Olomouc | 18.07.2012 09:10
spokojenost s GLS Já jsem s GLS maximálně spokojen,spolupráce trvá již roky a bez jakýchkoliv problémů! Kurýři vyjdou vždy vstříc,na pobočce GLS také,co víc si přát,když srovnám s konkurencí se kterou mám právě negativní zkušenosti,tak jsem rád za tuhle společnost a pevně věřím,že tady v ČR bude své aktivity rozvíjet.

Petr | 23.08.2012 21:33
Re: GLS na černé listině firem hORŠÍ PŘEPRAVA NEEXISTUJE. NĚCO STRÁŠNÉHO CO JE TO ZA ŘIDIČE NA HRADECKÉM, BÝVALÉM PARDUBICKÉM DEPU. VEDL TO HIRŠL PODVODNÍK A TEĎ TO MÁ DALŠÍ LUMP. BANDA EXOTŮ, POZOR!!!

Petr Šimon | 21.09.2012 11:10
Re: GLS na černé listině firem Naprostá hrůza. Nic už nikdy neposílat.Pořád jen samé výmluvy na něco.

Monika | 21.11.2012 14:10
Re: GLS na černé listině firem Dnes mi dovezli balíky a vše v pořádku,před týdnem jsem odesílala dárky pro děti do dětského domova,což také proběhlo jak má a dokonce jsem neplatila ani za dopravu a jak jsem si zjistila,tak to neplatí ani dětské domovy.Tudíž první balíková služba,která pro děti z dětských domovů něco dělá,protože ,když jsem to posílala poštou,vždy jsem platila.

Jara | 04.12.2017 18:23
Nikdo nic neplati a všichni se biji do prsou jak jsou uzasni ale nikdo uz nevi ze tu prepravu prave plati jen a pouze ridic(dopravce) a to ze sve kapsy.

David | 22.12.2017 10:51
GLS je nejhorsi sluzba co znam! Presne jak se pise - nedodaji a pak prekrucuji i kdyz maji vypis pred sebou !

Jiří | 23.02.2018 12:17
GSL už nikdy. Jeden řidíč z depa ŠUMPERK - totální magor - neschopný, arogantní, drzí a jestě se nakonec se mnou chtěl prát. Nikdy jsem nic podobného nezažil a to ke mě do firmy jezdí každý den kuryři z jiných firem. A nakonec mi ještě vyhrožoval, že ke mě nikdy GLS nepřijede, že to zařídí. :-) Kdo o to stojí???

Jiří | 23.02.2018 12:24
a ještě dodatek - měl jsem platit 3.666,- Kč. Nachystal jsem si 4.066,- s tím, že mi vrátí 400,-Kč zpět. Ten řidič se tak vytočil, řval, cosi to dovoluji a chtěl odjet pryč. Několikrát jsem mu musel o vratku říci. Ještě mi jezdil po trávníku před domem. Asi ty 400,- bral jako dýško nebo plat, že mi kypřil trávník. Když jsem mu slušně řekl, že mi jezdí po trávníku, řval, že ho pod sněhem nevidí. Za mě - psychopat týdne :-)

Petr | 02.03.2018 14:21
:-) To jsou hovada :-)

Martin Legemza | 19.03.2018 20:19
Dobrý den, druhá objednávka u Alzashopu a prepravce GLS katastrofa! Ta poslední byla hřebík do rakve. Objednané sboží mě mělo být doručeno 19.3.2018 od 9-18 ( krásná doba být celý den doma)! Budíž, byl jsem se synem doma. Když jsem malého ve 13:45 uspával zvonek, nechtěl jsem s ním hodit do postele, když usínal. Tak jsem ho pomalu dal do postylky, šel rychle k oknu a kurýr fuč. Přesně tohle trvalo 3 minuty, od zazvonění a mé cesty k oknu, ani ne ke zvonku, to je dál. Na obbjednavce bylo, prosim VOLAT v Alze me to i potvrdili, ale nic se nestalo!!! V GLS me odmitli dát telefon na ridice a znovu zitra od 9-18!!!! Ať táhnou k čertu!!!!Zlate DPD kdy vám napíší alespon sms že přijedou od kdy, do kdy

Luci Řičicová | 24.04.2018 06:37
Objednala jsem přes GLS poprvé a naposledy, horší než Česká pošta, tam aspoň balík vím, že odpoledne najdu na poště. První den mi přišla zpráva, že balík nedoručí kvůli kapacitě auta. Následující den doručili pár minut po daném termínu, ale kurýr mi odmítl kartu, balík si zase odvezl. Kvůli možnosti použití karty jsme si dopravce vybrala. Dnes čekám doručení znova.

Květa | 28.06.2018 12:51
Katastrofa! Přestože dcera poctivě čekala doma na balík s objednaným baťužkem ze zahraničí, poštovné nebylo levné a jiná dopravce nebyl v nabídce, dorazila mi sms, že nikdo nebyl doma. Volala jsem na GLS, dali mi číslo na kurýra, ten mi telefon ani na pošesté nebere. Za hodinu jsem znovu volala na GLS, řekli mi, že se s kurýrem nemají jak spojit, ať mu zkusím zavolat znovu...

Hana | 02.08.2018 11:52
Fascinuje mě,že si firma GLS ještě dovolí mít reklamu typu Pošlete balík z gauče,dnes ho u vás vyzvedneme,zítra doručíme! Naprosto nepravdivé,před 2 týdny jsem balík po mnoha urgencích obdržela až po 6 dnech! Není možné se dovolat doručovateli,do depa,nikde není uvedeno číslo telefonu,pouze na webu GLS je číslo,které vypadá jako že je na vedení firmy,ale po vytočení se ozve automat,v lepším případě chudinka telefonistka s předepsanými frázemi,která to od rozčilených zákazníků za své zaměstnavatele všechno schytá. Já za sebe říkám, Už nikdy GLS, bohužel jsou obchody,které volbu jiného dopravce neumožňují☹️

Samuel | 20.12.2018 12:44
Řidič nezavolal na uvedené číslo při "předání" dárku, nezvonil a v 6:53 ráno označil předání za neůspěšné, že nikod nebylo doma. Doma byla celá rodina. Přítelkyně mě upozorňovala že řidiči často na místo ani nedojedou a rovnou ho vyhazují na poště, protože proč si přidělávat práci? Věřím že tomu tak bylo i v tomto případě. Na kontaktní číslo na infolince mi po 5 minutách oznámili, že tam nikdo není. Nevím proč na tu informaci mám čekat 5 minut. Jenom asi doufáte že to většina lidí v polovině zdá. Jinak dárek byl aspoň doručen včas na poštu, beze škod, což je asi nejdůležitější.

PH | 27.05.2019 17:28
Nebývám doma, proto jsem volil GLS a na jejich stránkách jsem si přesměroval balík na místo které nabízeli. Po několika dnech volala operátorka že výdejní místo neplatí a že nelze přesměrovat na další, i když v našem městě mají 3. Tedy varování před GLS- již nikdy více.

Michal | 06.06.2019 11:04
Sprostí hulváti. Nechápou základní obchodní vztahy. Řeznický pes je vedle nich uhlazený seladon. Co slíbí, to neplatí. Z těchto slizáků je mně na zvracení.


Přidat komentář