Finanční poradenství, hypotéky - Plzeň a okolí

Vánoce jsou za dveřmi a mnoho lidí se opět jako každý jiný rok hrozí toho, že nebudou mít peníze na dárky, na pohoštění svého příbuzenstva, na cukroví apod. Stále jejich velká část řeší tuto situaci půjčkami a úvěry. Zbytečně.

KalkulačkaTaké opět přemýšlíte, kde vzít peníze na Vánoce či narozeniny? Chtěli byste svým dětem pořídit dárky, které si přejí, ale opět se Vám nepodařilo naspořit tolik peněz, kolik jste měli v plánu? Nebo jste si říkali, že minulé Vánoce byli poslední, kdy jste situaci řešili** úvěry a nevýhodnými půjčkami** a přesto se situace zřejmě bude opakovat? Nikdy není pozdě na výhodná rozhodnutí a to ani v tomto případě. Oslovte finančního poradce ještě dnes a uvidíte, že se Vám podaří své finance upravit tak, aby měly radost nejen Vaše děti, ale také Vy sami. Není na tom nic složitého. Jde jen o to, svěřit se do rukou finančního odborníka, která Vám ukáže cestu, jak naspořit peníze, na čem můžete ušetřit a kolik peněz, kde si vzít případně nutnou půjčku nebo úvěr, nebo kde sjednat hypoteční úvěr, aby zajistil vše, co potřebujete a přitom Vás nezruinoval.

Co nabízí finanční poradce?

PeněženkaFinančních poradců v České republice neustále přibývá. Spolu s kvalitními a spolehlivými finančními poradci však přibývá i těch, kterým ne vždy jde o Váš zájem a o Vaše dobré, ale kteří myslí především na to, jak uzavřít co nejvíce smluv, ze kterých jim plynou provize. Jak tedy poznat, že jednáte opravdu s tím správným, který se pokusí vyřešit Vaší tíživou finanční situaci, který na základě vypracovaného finančního plánu dokáže navrhnout takové řešení, které Vás dokáže zvednout ze země a začít opět kvalitně fungovat, ne jen platit složenky a nemoct si nic pořídit. Je potřeba najít takového finančního poradce, kterému dovolíte, aby se společně s Vámi podílel na rozhodování o tom, jak naložíte se svými penězi.

Jak naložit s penězi?

Jestliže máte na účtu peníze a rozhodli jste se s nimi konečně něco udělat, aby z nich byl v budoucnu užitek, jde zcela jistě o správné rozhodnutí. Současná politická situace zřejmě nenechává v klidu žádného poctivého člověka, který neustále pod tíhou** úsporných balíčků** neví, jak se bude situace vyvíjet, zda vůbec a v jaké výši bude dostávat důchod, jak budou žít jeho děti, apod. Pokud máte peníze k dispozici, je na čase je bezpečně zhodnotit, třeba tím, že svým dětem založíte stavební spoření nebo životní pojištění. U větších částek je vždy dobré se odborně poradit, abyste své peníze zhodnotili co nejlépe. Nemyslete pouze na sebe, ale také na budoucnost svých dětí.

Druhy pojištění

PojištěníBez** pojištění** se v životě neobejdete v celé řadě situací. Např. pokud jste majiteli motorového vozidla, pokud si sjednáváte úvěr na bydlení nebo hypotéku, pokud cestujete do zahraničí a chcete se cítit bezpečně v případě, že by došlo k úrazu atd. Případů je nepřeberné množství. Pojištěním sice nesnížíte riziko, že se Vám nic nestane, ale výrazně snížíte důsledky takového rizika. V případě, že máte správně pojištěná rizika, pak případné plnění přesunete na jiný subjekt, kterým je pojišťovna. Co všechno lze pojistit a jak zajistit, aby v případě vzniklého rizika nedošlo k nadměrné finanční újmě, se kterou byste si neuměli poradit? Naprosto jednoduše zde můžete druhy pojištění uvést – občan např. může uzavřít životní pojištění, úvěrové pojištění, pojištění nemovitosti, pojištění domácnosti, pojištění odpovědnosti za škodu, pojištění odpovědnost zaměstnance, povinné ručení, havarijní pojištění, cestovní pojištění, pojištění zdraví a pojištění právní ochrany.

Pro koho je vhodné stavební spoření?

O stavebním spoření by se měli informovat ti, kteří chtějí bezpečně a hlavně výhodně zhodnocovat své peníze. Stavební spoření může být skvělou volbou, jak spořit a navíc úročit peníze, ale pouze v případě, že jej uzavřete u té správné společnosti, která zaručuje příznivé podmínky. Důležité je se informovat, jakou částkou Vám budou Vaše vklady úročeny, jak vysoký úrok na Vás čeká v případě, že budete mít v budoucnu zájem o poskytnutí úvěru ze stavebního spoření, za jakých podmínek úvěr dostanete, apod. To vše by mělo při uzavírání stavebního spoření hrát roli. Některé banky nabízejí přímo nadprůměrné zhodnocení úspor a navíc díky zákonnému pojištění si můžete být jisti, že Vaše peníze jsou v maximálním bezpečí. Naspořené prostředky ze stavebního spoření můžete použít buď na bydlení, na koupi automobilu, zkrátka na cokoliv. Můžete si vytvořit finanční rezervu, nebo svým dětem usnadnit start do jejich života.Spoření

Jaké jsou výhody stavebního spoření?

Stavební spoření Vám vždy garantuje určitý, předem stanový úrok z vkladů, garantuje pojištění vkladů do určité výše, a možnost čerpání výhodného úvěru s pevným úrokem. Navíc ke** stavebnímu spoření** dostáváte státní podporu v určité výši.

Hypotéka – jakou hypotéku si vybrat?

Pokud nastala doba, kdy jste začali uvažovat nad hypotékou, obraťte se na finančního poradce. I na internetu si můžete jednoduše spočítat, kolik zhruba budete měsíčně splácet při takové a takové výši půjčené částky na takovou a takovou dobu. Je ale potřeba počítat s tím, že v těchto internetových kalkulačkách není zahrnuto všechno. Některé banky vyžadují k hypotékám i založení životního pojištění, pojištění nemovitostí, dále bývá téměř samozřejmostí, že odhad pořizované nemovitosti, který bývá spolu s žádostí o hypotéku nutnou součástí, stojí až 5 tisíc, někdy i více, atd. Je potřeba se informovat, kolik stojí** vedení účtu** u dané banky, výpisy z účtu, kolik stojí veškeré operace prováděné na účtu, apod. Pak můžete totiž zjistit, že přesto, že banka nabízí velmi výhodný úrok, si tuto poskytnutou výhodu vezme okamžitě zpět právě těmito skrytými poplatky, které se na internetu nedozvíte. Proto je vždy dobré využít služeb finančního poradce, který Vám doporučí např. 5 nejvýhodnějších hypotečních úvěrů u bank, kde Vám vykalkuluje, kolik budete platit, pokud si vezmete určitou částku, na kolik let, atd. V takovém rozvrhu se dočtete, jaké úroky Vám budou garantovány na jakou dobu, kolik stojí vedení účtu, kolik stojí odhad nemovitosti, kolik stojí služby související s vyřízením hypotéky atd.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id4175 (2682)


Přidat komentář